2021 CAN AM MAVERİCK SPORT DPS 1000RT

28.900,00 €

Detaylı Açıklama

ÖZELLİKLERİ

GERÇEKTEN KULLANIŞLI EKRANLAR

  • KEYPAD İLE 4.5-IN DİJİTAL EKRAN: Mükemmel sürüş için kontrol etmeniz gereken her şey. 4,5 inç genişliğindeki dijital ekran, eldiveninizin ucunda araç bilgileri ve kontroller ile her koşulda okunabilir.
  • ÇIKIŞ HIZI: Görünürde ruh olmayan heyecan verici bir iz. Arkanızda 95 beygir gücünde Rotax motor. Visco-Lok dört tekerlekten çekiş ayak altında. QRS CVT'yi Drive'a kaydırıyorsunuz, direksiyon simidini sıkıyorsunuz ve… Bu gerçekleşene kadar, bu derinlemesine Maverick Sport videosu bir sonraki en iyi şey olacak.
  • GİDERME ZAMANI: Basit: Dinamik Servo Direksiyonumuz, öngörülebilir kontrolün önemli olduğu dar, yüksek hızlı bölümler için, teknik gevşek arazide ve aradaki her yerde tarama yapmak için ayarlanmıştır. Düşük hızda, direksiyon çabasını azaltmak için yardım artırılırken, yüksek hızlarda maksimum direksiyon geribildirimi sağlamak için yardım azaltılır. Sürücü koltuğundan, DPS güveni arttırırken yorgunluğu azaltabilir.
  • SADECE SÜRÜCÜ: Dik tırmanışlar, düz patlamalar ve yavaşlamaya değer çarpıcı manzaralar; Maverick Sport'un kaydırmasız, yüksek performanslı Visco-Lok 4WD ve QRS CVT, her biri için her zaman en uygun RPM'de olmanızı sağlayacaktır. Arka diferansiyele dişli üzerinde eşleştirilmiş sistem, daha iyi tepki, daha yüksek verimlilik ve bakım gerektirmez.
  • Bir kamçı gibi: Can-Am mühendislerinin Maverick Sport'u kalibre ederken bir amacı vardı: heyecan verici yan yana yapmak. 90,6 inç dingil mesafesi, 12 inç alüminyum jantlar ve 27 inç Maxxis Bighorn 2.0 lastiklerinde, ölçümlerinin toplamını aşan 60 inç.
  • DÖNÜŞ ALIN: Maverick Sport'un dört köşesinde, önde 11,5 inç seyahat ve arkada 12 inç seyahat sağlayan FOX 2.0 PODIUM şoklarını desteklemek için çift A kollu ve sallanan çubuklar bulunur. Yerden yükseklik? 12 inç
  • YERLEŞTİRİLMESİ: Merkezindeki iki yolcuyla birlikte, Ergo-Lok kokpiti, daha önce hiç görülmemiş yolcu alanını oyurken dar yolları ve dar yollar boyunca sıkma kabiliyetini koruyacak şekilde şekillendirildi. Sürücü için, yolcuların ergonomik olarak yerleştirilmiş ayak dayama yerleri ve tutma çubukları için sürüşe olan bağlantılarını daha da mükemmelleştirmek için ayarlanabilir bir koltuk ve eğimli direksiyon var. Her ikisi için de aralarında diğer 60 inç modellerde bulduklarından daha fazla alan var.
  • SADECE DOĞRU: Temelleri ele aldık: Maverick Sport modelleri, ek elektronik veya ağır iş uygulamaları için standart 650 W manyeto ile tamamlandı ve toplamda 100'den fazla aksesuar maceralarınızı bekliyor. Doğru çalışması, harika görünmesi ve son olarak Maverick Sport'unuzu kişiselleştirmenin sayısız yolu vardır. Daha fazla performans mı istiyorsunuz? Lonestar Racing'in arazi parçaları, bir çentik almasına yardımcı olacak.
  • MÜCADELE UYUMU: Maverick Sport, ROPS onaylı, hafif çelik kafesinden, entegre ön çelik tamponuna ve enjekte edilmiş tam kızak plakalarına, standart çelik çerçeve fabrikası yarım kapılarına kadar, Maverick Sport, macera.

 

 

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Can-Am
Model Yılı
2021
model
Maverick Sport DPS 1000R
Model kodu
9GMD
Renk
Üçlü Siyah

FRENLER / TEKERLEKLER / LASTİKLER

Frenler
Ön / Arka - Hidrolik çift pistonlu kaliperli çift 220 mm havalandırmalı disk frenler
Tekerlekler
12 inç  (30,5 cm)alüminyum döküm
 
 
 
 
 
 
 

Lastikler 

Maxxis Bighorn 2.0

Ön - 68,6 x 22,9 x 30,5 cm (27 x 9 x 12 inç)

Arka - 68,6 x 27,9 x 30,5 cm (27 x 11 x 12 inç)

BOYUTLAR

uzunluk
302,2 cm (119 inç)
Yükseklik
180,6 cm (71,1 inç)
Genişlik
152,4 cm (60 inç)
Ağırlık
Kuru - 637,3 kg (1.405 lb.)
Yerden yükseklik
30,5 cm (12 inç)
Dingil açıklığı
230,1 cm (90,6 inç)

GÜÇ AKTARMA

Aktarma
Yüksek Hava Akımlı Havalandırma ve Elektronik Tahrik Kayışı Koruması Ekstra L / H / N / R / P ile Hızlı Yanıt Sistemi (QRS) CVT
Sürüş sistemi

Visco-Lok otomatik kilitlemeli ön diferansiyelli seçilebilir 2WD / 4WD

SPORT / ECO modları

ELEKTRİKSEL

Enstrümantasyon

Çok fonksiyonlu dijital - Hız göstergesi, takometre, kilometre sayacı, seyahat ve saat metre, yakıt, vites konumu, emniyet kemeri, tanılama, saat akü voltajı, motor sıcaklığı

Konsolda daha hafif tip DC çıkışı (20-A)

Aydınlatma
İki 55 W reflektör ve LED arka lamba

MOTOR

Soğutma
Sıvı
Beygir gücü
100 hp
Yer değiştirme
976 cc
El çantası
Sürüş Yardımı - Elektronik Yokuş İniş Kontrolü
Yakıt sistemi
Elektronik Yakıt Enjeksiyonu (EFI) ile Akıllı Gaz Kontrolü (iTC)
Yakıt tipi
Kurşunsuz
Motor Modeli
Rotax
Motor tipi
V-ikiz
Yakıt Deposu Kapasitesi
10 gal. (38 l)

İŞLETME

çerçeve
ROPS onaylı profilli kafes.
Ön süspansiyon

Sallanma çubuklu çift 29-cm (29,2 cm) hareket

Şoklar - FOX 2.0 PODIUM

Arka Süspansiyon

Sallanma çubuklu TTA 30,5 cm (12 inç) hareket

Şoklar - FOX 2.0 PODIUM

yönetim
Ayarlanabilir eğim
Oturma
2 kişi

DİĞER

Ek Renkler

Can-Am Red

Üçlü Siyah

Aksama
2 inç alıcı
Güvenlik özellikleri
Entegre ön çelik tampon, premium yarım kapılar, tam kızak plakası, çamurluklar

 

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz...

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.