CAN-AM MAVERİCK X RC TURBO RR

0,00 €

Detaylı Açıklama

TIRMANIŞ ŞAMPİYONU
Cesaretinizi test edin ve son kilometreyi fethedin: Maverick ™ X3 X rc Turbo RR, rakipleri yığının dibinde bırakmak için fabrikada yan yana sürünen nihai bir araçtır. 

 24-in seyahatli dört bağlantılı TTX süspansiyon, bir kupa kamyonu benzeri çekiş kolu ve sallanma çubuğuna sahip ön çift kemerli A-koluna sahiptir.
 

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Can-Am
Model Yılı
2020
model
Maverick X3 X RC Turbo RR
Renk
Karbon Siyahı / Turuncu

FRENLER / TEKERLEKLER / LASTİKLER

Frenler

Ön - Hidrolik çift pistonlu kaliperli çift 262 mm havalandırmalı disk frenler

Arka - Hidrolik çift pistonlu kaliperli çift 248 mm havalandırmalı disk frenler

Tekerlekler
38,1 cm (15 inç) dökme alüminyum boncuk kilidi
Lastikler
Ön / Arka - Maxxis Liberty 32 x 10 x 15 inç (81,3 x 25,4 x 38,1 cm)

BOYUTLAR

uzunluk
341,6 cm (134,5 inç)
Yükseklik
174 cm (68,5 inç)
Genişlik
184,9 cm (72,8 inç)
Ağırlık
Tahmini Kuru - 821.5 kg (1.811.1 lb.)
Yerden yükseklik
40,6 cm (16 inç)
Dingil açıklığı
259,1 cm (102 inç)

GÜÇ AKTARMA

Aktarma
Yüksek Hava Akımlı Hızlı Yanıt Sistemi X (QRS-X) CVT, L / H / N / R / P
Sürüş sistemi

Özel Smart-Lok teknolojisi ile kilitlenebilir ön diferansiyel

Gerçek 4 modlu çekiş sistemi: 2WD / 4WD, ön diferansiyel kilidi / 4WD ROCK / 4WD TRAIL

ELEKTRİKSEL

Enstrümantasyon

Orta konsolda daha hafif tip DC çıkışı

Gösterge - tuş takımı ile 19,3 cm (7,6 inç) genişliğinde dijital ekran: Hız göstergesi, takometre, kilometre sayacı, kilometre ve saat metre, yakıt, vites konumu, SPORT / ECO ™ modları, emniyet kemeri, tanılama, saat

Aydınlatma
Benzersiz Can-Am LED imzalı LED farlar ve arka lambalar

MOTOR

Motor
Rotax ACE (Gelişmiş Yanma Verimi) Turboşarjlı
Soğutma
Entegre intercooler ve yüksek performanslı hava filtreli sıvı
Silindirler
3
Beygir gücü
195 hp
Yer değiştirme
900 cc
Yakıt sistemi
Elektronik Yakıt Enjeksiyonu (EFI) ile Akıllı Gaz Kontrolü (iTC ™)
Yakıt tipi
Kurşunsuz
Yakıt Deposu Kapasitesi
10.5 gal. (40 l)

İŞLETME

çerçeve
Kafes / Şasi - Çift fazlı 980 çelik
Süspansiyon

Ön - Trophy kamyonuna sallanan çubuk / 22-in ile çift kemerli A-kollu ilham verdi. (55.9 cm) seyahat

Arka - Sallanma çubuğu ve kemerli alt bağlantılar ile 4 bağlantılı Burulma Çekme kolu X (TTX), 24 inç (61 cm) hareket

Ön Şoklar - FOX 2.5 PODIUM RC2 Atlama, çift hızlı sıkıştırma ve geri tepme ayarlı bindirme

Arka Şoklar - Baypas, çift hızlı sıkıştırma ve geri tepme ayarlarına sahip FOX 3.0 PODIUM RC2 uzak rezervuar

yönetim
Yüksek torklu Üç Modlu Dinamik Güç (DPS)
Oturma
2

DİĞER

Yükleme kapasitesi
Raf - LinQ ™ çabuk eklentili 200 lb. (91 kg)
Kapasite

Toplam depolama alanı - 2,5 gal. (9.4 l)

Torpido gözü muhafazası - 1.6 gal. (6,2 l)

Orta konsol deposu - 0.8 gal. (2,8 l)

Bardaklıkların saklanması - 0.1 gal. (0.4 l)

Çekme kapasitesi
Sentetik halatlı 2.041 kg (4.500 lb) vinç
Güvenlik özellikleri

Ön tampon, yarım kapılar, alüminyum tavan, saldırı çubuğu, omuz yastıklı 4 noktalı emniyet kemeri, UHMWPE kaya sürgüleri, HMWPE kızakları: Diferansiyel / Tampon altı / Ön ve arka süspansiyon kolu, ön ve arka çekme kancaları ile tam ağır hizmet tipi

Hırsızlık Önleme Sistemi - Başlat / Durdur düğmeli RF Dijital Kodlamalı Güvenlik Sistemi (DESS ™)

ÖZELLİKLER

 • ULAŞIMINIZI GENİŞLETİN: Mühendislerimiz zarfı ne kadar uzatacak? 72 inç genişlikte X3 X rc Turbo RR, tam kontrol sağlamak için seçilen yüksek performanslı süspansiyon, tekerlekler ve lastiklerle yarış kazanan geometrisini en üst düzeye çıkarır. Geniş açık arazide bir patlama arzuluyorsanız ve rutin olarak teste kararlılık gösteriyorsanız, bu sizin için bir kurulumdur.
 • RR ile TOPLANTI: Kazananlar asla gelişmeyi bırakmazlar, bu nedenle en gelişmiş performans yan yana araç motoru hiç olmadığı kadar iyi. Daha fazla dayanıklılık ve daha fazla güç, yeni pistonlar, daha büyük turboşarj, daha fazla soğutma kapasitesi ve daha fazlası için revize edildi: 195 beygir gücü Turbo RR, sağ ayağınızı karşılamaya hazır.
 • AKILLI KİLİT TEKNOLOJİSİ: En zorlu araziyi fethetmek için bir sonraki seviye çekiş için, Can-Am'a özel Smart-Lok ™ * teknolojisi yeni bir kriterdir. Elektronik kontrollü otomatik modlu veya sürüş türünüz için önceden ayarlanmış, akıllı kalibrasyonlar sunan bir düğmeye basit bir basışla gerçek bir kilitlenebilir anında ön diferansiyel. Birden fazla giriş kaynağının kullanılmasıyla "Akıllı mod" doğru anda doğru yükte anında kilitlenmeye başlayacaktır .. Düşük hız manevra kabiliyetini koruyarak sürücülere daha önce hiç çekiş izni verilmemiştir. * Smart-Lok, TEAM Industries ile birlikte geliştirilmiştir. aktarma organları endüstrisinde pazar lideri
 • ÇALIŞAN RÜZGAR: Gücü, verimliliği ve gaz tepkisini en üst düzeye çıkarmak için ayarlanmış bir emme ve egzoz ile, Can-Am Maverick X3 asla performanstan mahrum bırakılmaz. Üç adet büyük boyutlu yol dışı giriş, motoru ve CVT'yi temiz hava ile besler ve Rotax ACE motorunun kükremesini sağlamak için bir spor egzozu ile sıcaklıkları düşük tutar.
 • RÜZGAR IT ÇIKIŞI: Kompakt, yüksek performanslı bir QRS-X CVT turbo ile çalışacak şekilde gecikmeyi neredeyse tamamen ortadan kaldırmak için, yavaşlamadan kayma veya tork kesintisi olmadan kalibre edilmiştir. Uzun, geniş ve kalın bir kayış olan büyük tahrik, şimdiye kadarki en sağlam üç silindirli kasnak tasarımımızdır.
 • YAKITDA KARŞILAŞTIRMA: BRP'nin 24 inç harekete sahip dört bağlantılı TTX süspansiyonu, uzun bir tekerlek hareketi sırasında bile her zaman optimum geometri sağlarken, her zaman en uygun geometriyi sağlarken, kamber kontrolüne adanmış üç bağlantıya sahiptir. Sonuç? Tekerleğe eşsiz güç aktarımı, neredeyse hiçbir yönlendirme yok, hassas direksiyon tepkisi ve daha yüksek hızlarda daha fazla güven.
 • SÜRÜCÜ Odaklı: Zorlu arazide daha iyi ayak kontrolü sağlayan revize edilmiş pedallardan ve hassas bir şekilde yönlendirmek için 25 ° aşağı veya yukarı kayan düz dipli bir direksiyon simidinden her şeyin doğru yerinde olduğunu göreceksiniz. Dört yönlü ayarlanabilir koltuklar - 2 inç yüksekliğinde ve 6 inç slaytta, erişim kolaylığı ve entegre kablolama — öndeki çizgiye gerçekten uyum sağlamasına izin verir.
 • TÜM YOLUNDA: Geri çekilebilir 4 noktalı emniyet kemeri, standart. Yarım kapılar ve alüminyum çatı, standart. Ön ve arka çekme demirleri ve ön giriş çubuğu da sınırda keşif ve bouldering sırasında en eksiksiz koruma için standart olarak bulunur.
 • UNMISTAKABLY FIERCE: Maverick X3'ün yoğunluğu performansa dayalı mekanik ve yapısal tasarımın bir karışımıdır. İşte özet: yeni pistonlar, yeni iç soğutucu, daha büyük Rotax turboşarj ve daha az kısıtlayıcı hava kutusu ile turboşarjlı Maverick X3 modelleri, aşırı çalışma koşullarında üstün güvenilirlikle sadece daha iyi performans göstermiyor. Ayrıca X paket primleri ve Can-Am imza LED ışıkları anlamına gelir.
 • BÜYÜK ZEMİN KONTROLÜ: Maverick X3'teki diğer iyileştirmelere ek olarak, 32 inç büyüklüğündeki Maxxis Liberty lastikleri sayesinde 16 inçlik yerden yüksekliği en önemlilerinden biri. Yeni tasarımlı, dayanıklı 15 inç alüminyum döküm kordonlu tekerlekler, lastikler havalandırıldıktan sonra yerine kilitlenir ve X3'ün kabiliyetlerini çok sert zeminde kullanmaya hazır hale gelir.
 • SÜSLEME SÜSPANSİYONU: Maverick X3 X rs, tamamen ayarlanabilir FOX 2.5 Podium RC2 Piggyback şokları bypass ve çift hızlı sıkıştırma ve geri tepme (ön) ve sınıf lideri FOX 3.0 Podium RC2 şokları, uzaktan rezervuarlı ve bypass ve ikili ile donatılmıştır. Çok hassas performans için hız sıkıştırma ve geri tepme (arka).
 • SÜRÜCÜ Odaklı: Mükemmel sürüşün ortasındayken aşağıya bakıp neler olduğunu hızlı bir şekilde görebileceğinizi öğrenin. Yepyeni 7-6 inç genişliğindeki dijital ekran tüm şartlarda aydınlatılmış ve okunabilir, eldiven bilgilerinizde araç bilgileri ve kontroller bulunur. Bu aynı zamanda mod seçimini kolaylaştırmak için yeni bir tuş takımı anlamına gelir. Tamamı dört yönlü ayarlanabilir koltuklarla Ergo-Lok † kokpitinizin rahatlığında.
 • KOLAYLI KURTARMA: Ön tampon üzerine yerleştirilmiş sentetik ip ile 4,500 lb (2,041 kg) vinç, X rc'ye kendisini ve rakiplerinizi zorlu arazilerden çekme gücü verir.
 • FİYAT BİLGİSİ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN...

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.