CAN-AM MAVERİCK X RC TURBO RR

51.000,00 €

Detaylı Açıklama

ÖZELLİKLER

 • ULAŞIMINIZI GENİŞLETİN: Mühendislerimiz zarfı ne kadar uzatacak? 72 inç genişlikte X3 X rc Turbo RR, tam kontrol sağlamak için seçilen yüksek performanslı süspansiyon, tekerlekler ve lastiklerle yarış kazanan geometrisini en üst düzeye çıkarır. Geniş açık arazide bir patlama arzuluyorsanız ve rutin olarak teste kararlılık gösteriyorsanız, bu sizin için bir kurulumdur.
 • RR ile TOPLANTI: Kazananlar asla gelişmeyi bırakmazlar, bu nedenle en gelişmiş performans yan yana araç motoru hiç olmadığı kadar iyi. Daha fazla dayanıklılık ve daha fazla güç, yeni pistonlar, daha büyük turboşarj, daha fazla soğutma kapasitesi ve daha fazlası için revize edildi: 195 beygir gücü Turbo RR, sağ ayağınızı karşılamaya hazır.
 • AKILLI KİLİT TEKNOLOJİSİ: En zorlu araziyi fethetmek için bir sonraki seviye çekiş için, Can-Am'a özel Smart-Lok ™ * teknolojisi yeni bir kriterdir. Elektronik kontrollü otomatik modlu veya sürüş türünüz için önceden ayarlanmış, akıllı kalibrasyonlar sunan bir düğmeye basit bir basışla gerçek bir kilitlenebilir anında ön diferansiyel. Birden fazla giriş kaynağının kullanılmasıyla "Akıllı mod" doğru anda doğru yükte anında kilitlenmeye başlayacaktır .. Düşük hız manevra kabiliyetini koruyarak sürücülere daha önce hiç çekiş izni verilmemiştir. * Smart-Lok, TEAM Industries ile birlikte geliştirilmiştir. aktarma organları endüstrisinde pazar lideri
 • ÇALIŞAN RÜZGAR: Gücü, verimliliği ve gaz tepkisini en üst düzeye çıkarmak için ayarlanmış bir emme ve egzoz ile, Can-Am Maverick X3 asla performanstan mahrum bırakılmaz. Üç adet büyük boyutlu yol dışı giriş, motoru ve CVT'yi temiz hava ile besler ve Rotax ACE motorunun kükremesini sağlamak için bir spor egzozu ile sıcaklıkları düşük tutar.
 • RÜZGAR IT ÇIKIŞI: Kompakt, yüksek performanslı bir QRS-X CVT turbo ile çalışacak şekilde gecikmeyi neredeyse tamamen ortadan kaldırmak için, yavaşlamadan kayma veya tork kesintisi olmadan kalibre edilmiştir. Uzun, geniş ve kalın bir kayış olan büyük tahrik, şimdiye kadarki en sağlam üç silindirli kasnak tasarımımızdır.
 • YAKITDA KARŞILAŞTIRMA: BRP'nin 24 inç harekete sahip dört bağlantılı TTX süspansiyonu, uzun bir tekerlek hareketi sırasında bile her zaman optimum geometri sağlarken, her zaman en uygun geometriyi sağlarken, kamber kontrolüne adanmış üç bağlantıya sahiptir. Sonuç? Tekerleğe eşsiz güç aktarımı, neredeyse hiçbir yönlendirme yok, hassas direksiyon tepkisi ve daha yüksek hızlarda daha fazla güven.
 • SÜRÜCÜ Odaklı: Zorlu arazide daha iyi ayak kontrolü sağlayan revize edilmiş pedallardan ve hassas bir şekilde yönlendirmek için 25 ° aşağı veya yukarı kayan düz dipli bir direksiyon simidinden her şeyin doğru yerinde olduğunu göreceksiniz. Dört yönlü ayarlanabilir koltuklar - 2 inç yüksekliğinde ve 6 inç slaytta, erişim kolaylığı ve entegre kablolama — öndeki çizgiye gerçekten uyum sağlamasına izin verir.
 • TÜM YOLUNDA: Geri çekilebilir 4 noktalı emniyet kemeri, standart. Yarım kapılar ve alüminyum çatı, standart. Ön ve arka çekme demirleri ve ön giriş çubuğu da sınırda keşif ve bouldering sırasında en eksiksiz koruma için standart olarak bulunur.
 • UNMISTAKABLY FIERCE: Maverick X3'ün yoğunluğu performansa dayalı mekanik ve yapısal tasarımın bir karışımıdır. İşte özet: yeni pistonlar, yeni iç soğutucu, daha büyük Rotax turboşarj ve daha az kısıtlayıcı hava kutusu ile turboşarjlı Maverick X3 modelleri, aşırı çalışma koşullarında üstün güvenilirlikle sadece daha iyi performans göstermiyor. Ayrıca X paket primleri ve Can-Am imza LED ışıkları anlamına gelir.
 • BÜYÜK ZEMİN KONTROLÜ: Maverick X3'teki diğer iyileştirmelere ek olarak, 32 inç büyüklüğündeki Maxxis Liberty lastikleri sayesinde 16 inçlik yerden yüksekliği en önemlilerinden biri. Yeni tasarımlı, dayanıklı 15 inç alüminyum döküm kordonlu tekerlekler, lastikler havalandırıldıktan sonra yerine kilitlenir ve X3'ün kabiliyetlerini çok sert zeminde kullanmaya hazır hale gelir.
 • SÜSLEME SÜSPANSİYONU: Maverick X3 X rs, tamamen ayarlanabilir FOX 2.5 Podium RC2 Piggyback şokları bypass ve çift hızlı sıkıştırma ve geri tepme (ön) ve sınıf lideri FOX 3.0 Podium RC2 şokları, uzaktan rezervuarlı ve bypass ve ikili ile donatılmıştır. Çok hassas performans için hız sıkıştırma ve geri tepme (arka).
 • SÜRÜCÜ Odaklı: Mükemmel sürüşün ortasındayken aşağıya bakıp neler olduğunu hızlı bir şekilde görebileceğinizi öğrenin. Yepyeni 7-6 inç genişliğindeki dijital ekran tüm şartlarda aydınlatılmış ve okunabilir, eldiven bilgilerinizde araç bilgileri ve kontroller bulunur. Bu aynı zamanda mod seçimini kolaylaştırmak için yeni bir tuş takımı anlamına gelir. Tamamı dört yönlü ayarlanabilir koltuklarla Ergo-Lok † kokpitinizin rahatlığında.
 • KOLAYLI KURTARMA: Ön tampon üzerine yerleştirilmiş sentetik ip ile 4,500 lb (2,041 kg) vinç, X rc'ye kendisini ve rakiplerinizi zorlu arazilerden çekme gücü verir.

  GENEL BİLGİ

  FRENLER / TEKERLEKLER / LASTİKLER

  Frenler

  Ön - Çift pistonlu iki kaliperli 262 mm havalandırmalı disk frenler

  Arka - İkili 248 mm, havalandırmalı çift frenli hidrolik pistonlu kaliperler

  Tekerlekler
  15 inç (38,1 cm) dökme alüminyum boncuk
  Lastikler
  Ön / Arka - Maxxis Liberty 32 x 10 x 15 inç (81,3 x 25,4 x 38,1 cm)

  BOYUTLAR

  uzunluk
  134,5 inç (341,6 cm)
  Yükseklik
  68,5 inç (174 cm)
  Genişlik
  72,8 inç (184,9 cm)
  Ağırlık
  Tahmini Kuru - 1.811.1 lb (821.5 kg)
  Yerden yükseklik
  16 inç (40,6 cm)
  Dingil açıklığı
  102 inç (259,1 cm)

  GÜÇ AKTARMA

  transmisyon
  Hızlı yanıt sistemi X (QRS-X) yüksek hava akışlı CVT, L / H / N / R / P
  Sürüş sistemi

  Özel Smart-Lok teknolojisi ile kilitlenebilir ön diferansiyel

  4 modlu gerçek çekiş sistemi: 2WD / 4WD ön diferansiyel kilitli / 4WD ROCK / 4WD TRAIL

  ELEKTRİK

  aletler

  Orta konsolda daha hafif tip DC çıkış

  Gösterge - 7.6 inç (19.3 cm) geniş tuş takımı ile dijital gösterge: Hız göstergesi, takometre, kilometre sayacı, gezi ve saat metre, yakıt, vites konumu, SPORT / ECO ™ modları, emniyet kemeri, arıza teşhis, saat

  Aydınlatma
  Benzersiz Can-Am LED imzalı LED farlar ve arka lambalar

  MOTOR

  Motor
  Rotax ACE (Gelişmiş Yanma Verimliliği) Turboşarjlı
  Soğutma
  Entegre ara soğutucu ve yüksek performanslı hava filtreli sıvı
  Silindirler
  3
  Beygir gücü
  195 hp
  deplasman
  900 cc
  Yakıt sistemi
  Elektronik Yakıt Enjeksiyonlu (EFI) Akıllı Gaz Kelebeği Kontrolü (iTC ™)
  Yakıt tipi
  Kurşunsuz
  Yakıt Deposu Kapasitesi
  10,5 gal. (40 l)

  İŞLETME

  çerçeve
  Kafes / Şasi - İki fazlı 980 çelik
  Süspansiyon

  Ön - Trophy kamyon sallanma çubuğu / 22 inçlik çift kemerli A koluna ilham verdi. (55.9 cm) seyahat

  Arka - 4 bağlantılı Torsional Trailing kolu X (TTX), dönüş çubuğu ve kemerli alt bağlantılı, 24 inç (61 cm) hareket

  Ön Şoklar - FOX 2.5 PODIUM RC2 Bypass, çift hızlı sıkıştırma ve geri tepme ayarlamaları ile sırtlama

  Arka Şoklar - FOX 3.0 PODIUM RC2 bypass, çift hızlı sıkıştırma ve geri tepme ayarlamaları ile uzaktan rezervuar

  yönetim
  Yüksek tork Tri-Mode Dinamik Güç (DPS)
  oturma
  2

  DİĞER

  Yükleme kapasitesi
  Raf - 200 lb. (91 kg), LinQ ™ quickattach ile
  Kapasite

  Toplam depolama - 2.5 gal. (9,4 l)

  Torpido gözü saklama - 1.6 gal. (6.2 l)

  Orta konsol muhafazası - 0,8 gal. (2.8 l)

  Bardak tutucuların depolanması - 0,1 gal. (0.4 l)

  Çekme kapasitesi
  4,500 lb (2,041 kg) sentetik ipli vinç
  Güvenlik özellikleri

  Ön tampon, yarı kapılar, alüminyum tavan, giriş çubuğu, omuz pedli 4-noktalı koşum takımı, UHMWPE kaya kaydırıcıları, HMWPE kızak levhaları: diferansiyel ile tam ağır hizmet / Tampon altı / Ön ve arka süspansiyon kolu, ön ve arka çekme kancaları

  Hırsızlık Önleme Sistemi - Başlat / Durdur düğmeli RF Dijital Olarak Kodlanmış Güvenlik Sistemi (DESS ™)

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.