SEA-DOO GTİ SE 170 İBR + SES SİSTEMİ(OPSİYONEL)

16.050,00 €

Detaylı Açıklama

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Sea-Doo
Model Yılı
2020
model
GTI SE 170 iBR + Ses Sistemi
Renk
Plaj Mavisi Metalik / Lav Gri

VÜCUT

Gövde malzemesi
karma
Gövde tipi
Modifiye Vee
Depolama

Torpido gözü - 2.3 ABD gal. (8,8 l)

Ön bölme - 40,2 ABD gal. (152 l)

Toplam - 42,5 ABD gal. (160.8 l)

BOYUTLAR

uzunluk
130,6 inç (331,8 cm)
Yükseklik
44,8 inç (113,7 cm)
Genişlik
49,2 inç (125 cm)
Ağırlık
Kuru - 739 lb (335 kg)

GÜÇ AKTARMA

Tahrik sistemi
iTC ™ (Akıllı Gaz Kelebeği Kontrolü) Sistemi

ELEKTRİK

Enstrümantasyon
4,5 inç dijital gösterge göstergesi - Hız göstergesi, RPM, saat, VTS ™ ekranı, araç saati göstergesi, spor modu, ECO® modu, yavaş mod, hız regülatörü

MOTOR

Egzoz
D-Sea-BeI ™ Sistemi
Yakıt tipi
87 oktan
Soğutma
Kapalı Çevrim Soğutma Sistemi (CLCS)
Motor
Rotax® 1630 ACE ™
Beygir gücü
170 hp
deplasman
1630 cc
Yakıt Kapasitesi
15.9 ABD gal. (60 l)
Yakıt sistemi
Doğal aspire

İŞLETME

Ağırlık kapasitesi
600 lb (272 kg)
oturma

3 kişilik kapasite

Ergolock ™ tur koltuğu

Bölünmüş koltuk (2 parça)

Emniyet kemeri

DİĞER

Ek renkler

Buz Metal / Portakal Ezmesi

Plaj Mavisi Metalik / Lav Gri

 

ÖZELLİKLERİ

 • BLUETOOTH SES SİSTEMİ: 100W BRP Audio-Premium Sistem ile kendi davul ritimlerinizi kullanın. Bir parmağınızı kaydırırken, endüstrinin ilk üreticisine sahip, tamamen su geçirmez ve tamamen entegre Bluetooth ses sistemi ile istediğiniz vibe yaratın. Sol hoparlördeki uzaktan kumanda pedi ile, şarkıları ve ses seviyesini hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.
 • BÜYÜK YÜZME PLATFORMU: Yüzme platformu artık daha düz, sağlam ve konforludur ve biniş, yatma ve çekme sporlarına hazırlık için idealdir. Arka koltuğu sökerek daha fazla alan yaratın.
 • ARKA KARGO LINQ SİSTEMİ: Güvenli Hızlı Takma LinQ Sistemi ile artık arkadan depolama da mümkündür. İki uygun, entegre bağlantı noktası kullanarak, bir yakıt deposunu, bir çantayı, daha serin ve daha fazlasını deniz aracınızın arkasına kolayca takmanızı sağlar.
 • MOTOR: Tümü güvenilirlik, eğlence performansı ve yakıt tasarrufu sunan Rotax motorları: 170 hp gücüne sahip 1630 ACE. Gelişmiş Yanma Verimliliği (ACE) teknolojisi ile donatılmıştır.
 • EK ÖZELLİKLER: Bu model, Değişken Trim Sistemi (VTS), biniş merdiveni, ilave gösterge fonksiyonları (yakıt tüketimi, saat) ve Hız Düzenleyici Modu ile standart olarak gelir.
 • BÜYÜK ÖN DEPOLAMA: Kategorisindeki en büyük depolama alanı * (40.2 gal. / 152 L) bol miktarda malzeme depolamanıza izin verir. * Üreticilerin web siteleri. Benzer fiyatlı modellere göre.
 • WATERTIGHT TELEFON KUTUSU: Telefonlar veya aksiyon kameraları dahil cihazlarınızın şarjlı ve kullanıma hazır kalmasını sağlayan - darbelere dayanıklı, su geçirmez bir yuvaya oturmasını sağlayan su geçirmez bir bölme.
 • STABLE HULL: Yolcu olsun veya olmasın daha iyi denge ve güven için yeniden tasarlanmış gövde ve daha düşük ağırlık merkezi. Sürmesi kolay ve eğlenceli.
 • POLYTEC MATERIAL: Bu güçlü malzeme, şimdi ikinci neslinde, en yüksek performans ve verimi sağlamak için su taşıtının ağırlığını azaltır ve çoğu otomobille çekmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, renkli kalıplama, cam elyafından daha fazla çizilmeye karşı dayanıklı olmasını sağlar.
 • SPOR VE ECO: Sport ve ECO gibi farklı sürüş modları sayesinde gücün nasıl sağlanacağını seçin.
 • KAPALI DÖNGÜSÜ SOĞUTMA SİSTEMİ: Bu teknoloji, daha fazla güvenilirlik ve iç rahatlığı için aşındırıcı tuzlu suların ve motora zarar veren kalıntıların motora girmesini önler.
 • AKILLI FREN VE TERS (iBR): ABD Sahil Güvenlik Görevlisi tarafından tekne güvenliğini arttırdığı ve şimdi üçüncü neslinde tanınan Sea-Doo özel iBR sistemi daha erken durmanızı sağlar. İki el gidonun üzerinde iken, sürücüler düşük hızlarda stabil, endişesiz manevralar için ileri, nötr ve geri hareket edebilir.
 • BOARD LADDER: Sudan kalkmayı daha kolay ve hızlı hale getirir.
 • Ayrıca: iControl®, ECO® modu, VTS ™ (Değişken Trim Sistemi), biniş merdiveni, çekme kancası, RF DESS ™ tuşu, su geçirmez telefon kutusu bölmesi, LinQ ™ tutturma sistemi, geniş açılı aynalar, avuç içi dayanaklı tutma yeri, ayak bölmesi Halılar ve büyük yüzme platformu.
 • FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ...

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.