SEA-DOO GTR 230 İBR + SES SİSTEMİ(OPSİYONEL)

18.230,00 €

Detaylı Açıklama

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Sea-Doo
Model Yılı
2020
model
GTR 230 iBR + Ses Sistemi
Renk
Eclipse Siyah / Neon Sarı

VÜCUT

Gövde malzemesi
Fiberglas
Gövde tipi
Diğer
Depolama
Toplam - 42,5 ABD gal. (160.8 l)

BOYUTLAR

uzunluk
130,6 inç (331,8 cm)
Yükseklik
44 inç (111,8 cm)
Genişlik
49,2 inç (125 cm)
Ağırlık
Kuru - 774 lb (351 kg)

ELEKTRİK

Enstrümantasyon
4.5 inç Dijital Ekran - Hız göstergesi, RPM, Saat, VTS ™ Ekranı, Araç Saat Ekranı, Spor Modu, ECO® Modu, Yavaş Mod, Hız Regülatörü

MOTOR

Egzoz
D-Sea-BeI ™ Sistemi
Yakıt tipi
87 oktan
Soğutma
Kapalı Çevrim Soğutma Sistemi (CLCS)
Motor
ROTAX 1630 ACE - 230
deplasman
1.630 cc
Yakıt Kapasitesi
15.9 ABD gal. (60 l)
Yakıt sistemi
Harici ara soğutucu ile güçlendirilmiş

İŞLETME

Ağırlık kapasitesi
600 lb (272 kg)
oturma

3 kişilik kapasite

Ergolock ™ Standart Koltuk

Koltuk bölünmüş koltuk (2 parça)

Emniyet kemeri

 

ÖZELLİKLERİ

 • BLUETOOTH SES SİSTEMİ: 100W BRP Audio-Premium Sistem ile kendi davul ritimlerinizi kullanın. Bir parmağınızı kaydırırken, endüstrinin ilk üreticisine sahip, tamamen su geçirmez ve tamamen entegre Bluetooth ses sistemi ile istediğiniz vibe yaratın. Sol hoparlördeki uzaktan kumanda pedi ile, şarkıları ve ses seviyesini hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.
 • ARKA KARGO LINQ SİSTEMİ: Güvenli Hızlı Takma LinQ Sistemi ile artık arkadan depolama da mümkündür. İki uygun, entegre bağlantı noktası kullanarak, bir yakıt deposunu, bir çantayı, daha serin ve daha fazlasını deniz aracınızın arkasına kolayca takmanızı sağlar.
 • BÜYÜK YÜZME PLATFORMU: Yüzme platformu artık daha düz, daha dengeli ve daha konforludur ve biniş sporlarına binmek, uzanmak ve hazırlanmak için idealdir. Arka koltuğu sökerek daha fazla alan yaratın.
 • ROTAX 1630 ACE - 230 HP MOTOR: Rotax 1630'un bağımlılık yapıcı ivmesi ile 230 gülümsemeye neden olan beygir gücü. Etkileyici tork ve yüksek yakıt tasarrufu.
 • STABLE HULL: Yolcu olsun veya olmasın daha iyi denge ve güven için yeniden tasarlanmış gövde ve daha düşük ağırlık merkezi. Sürmesi kolay ve eğlenceli.
 • BÜYÜK ÖN DEPOLAMA: Kategorisindeki en büyük depolama alanı * (40.2 gal. / 152 L) bol miktarda malzeme depolamanıza izin verir.
 • SPOR MODU: Deniz taşıtınızdan en yüksek performansı veren en duyarlı mod.
 • KAPALI DÖNGÜSÜ SOĞUTMA SİSTEMİ: Bu teknoloji, daha fazla güvenilirlik ve iç rahatlığı için aşındırıcı tuzlu suların ve motora zarar veren kalıntıların motora girmesini önler.
 • AKILLI FREN VE TERS (iBR): ABD Sahil Güvenlik Görevlisi tarafından tekne güvenliğini arttırdığı ve şimdi üçüncü neslinde tanınan iBR sistemi daha erken durmanızı sağlar. İki el gidonun üzerinde iken, sürücüler düşük hızlarda stabil, endişesiz manevralar için ileri, nötr ve geri hareket edebilir.
 • MOTOR YÜKSEK PERFORMANSLI VTS ™ (VARIABLE TRIM SYSTEM): Gidon tarafından çalıştırılan hızlı ayarlar sağlar, böylece sürücüler çeşitli koşullar için ideal trimi kolayca bulabilir.
 • Ayrıca: iControl®, ECO® Modu, VTS ™ (Değişken Trim Sistemi), Çekme Kancası, RF DESS ™ Tuşu, Su Geçirmez Telefon Kutusu Bölmesi, LinQ ™ Eklenti, Sistem BRP Ses Premium Sistemi (İsteğe Bağlı), Geniş Açılı Aynalar, Avuç İçi Dayanağı, Ayak Halıları, Büyük Yüzme Platformu.
 • FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ...

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.