SEA-DOO RXT-X 300 İBR+SES SİSTEMİ

24.850,00 €

Detaylı Açıklama

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Sea-Doo
Model Yılı
2020
model
RXT-X 300 iBR + Ses Sistemi
Renk
Dragon Kırmızı/Siyah

VÜCUT

Gövde malzemesi
Fiberglas
Gövde tipi
Derin Vee
Depolama
27.1 gal. (102.5 l)

BOYUTLAR

uzunluk
135.9 inç (345.1 cm)
Yükseklik
45,3 inç (115 cm)
Genişlik
49,4 inç (125,5 cm)
Ağırlık
Kuru - 828 lb (376 kg)

ELEKTRİK

Enstrümantasyon
7.6 inç Geniş Dijital Ekran - Hız göstergesi, RPM, Saat, VTS ™ Ekranı, Hız istatistikleri, Araç Saat Ekranı, Başlatma kontrolü, Spor Modu, ECO® Modu, Yavaş Mod, Hız Sınırlayıcı

MOTOR

Egzoz
D-Sea-BeI ™ sistemi
Yakıt tipi
91 oktan
Soğutma
Kapalı Çevrim Soğutma sistemi (CLCS)
Motor
ROTAX 1630 ACE - 300
deplasman
1.630 cc
Yakıt Kapasitesi
15,9 gal. (60 l)
Yakıt sistemi
Harici ara soğutucu ile güçlendirilmiş

İŞLETME

Ağırlık kapasitesi
600 lb (272 kg)
oturma

3 kişilik kapasite

Standart Koltuk

Bölünmüş Koltuk (2 parça)

Ergolock ™ Sistemi

Koltuk Kayışı

ÖZELLİKLERİ

 • ARKA KARGO LINQ SİSTEMİ: Güvenli Hızlı Takma LinQ Sistemi ile artık arkadan depolama da mümkündür. İki uygun, entegre bağlantı noktası kullanarak bir yakıt katar çantasını ve bir çantayı veya bir soğutucuyu deniz taşıtınızın arkasına kolayca tutturmanıza olanak tanır.
 • BÜYÜK YÜZME PLATFORMU: Sektördeki en büyük yüzme platformuna sahip suya takılan ilk deniz aracı. Düz, sağlam ve konforludur, çekme sporları için biniş, uzanma ve hazırlık için idealdir. Arka koltuğu sökerek daha fazla alan yaratın.
 • ST3 HULL: İster kaba kıyılarda suyla sertleşen yüksek hızda, isterse bir koyda asılı dururken, ya da sadece yandan uçtuğunuzda, daha geniş gövde, daha düşük ağırlık merkezi ve geliştirilmiş gövde tasarımı sayesinde endüstri lideri stabilite sunar .
 • DOĞRUDAN ERİŞİM ÖN DEPOLAMA: Tüm donanımlarınız artık kolların ulaşabileceği bir yerdedir. Endüstrinin ilk doğrudan erişimli ön deposu, gidon tertibatını kaldırarak açılır. Ayakta durmak gerekmez. Bir su taşıtı haline getirdiğimiz en akıllı suya dayanıklı depo, bir sonraki maceranıza yer açıyor.
 • MODÜLER KOLTUKLI ERGOLOCK SİSTEMİ: Dar yarış koltuğu, standup sürüşüne geçişi arttırırken, dizlerinizi daha sıkı tutmak için birbirine daha yakın hale getirir. Ayrıca, çıkarılabilir arka koltuk, arka platformda takılmak, güneşlenmek veya yüz yüze piknik yapmak için daha fazla alan sağlar.
 • ROTAX 1630 ACE MOTOR: Harici bir intercooler ile güçlendirilmiş olan Gelişmiş Yanma Verimliliği (ACE) teknolojisi, yüksek verimlilik ve şaşırtıcı hızlanma sunar. Bu, heyecan verici bir 300 hp üreten Sea-Doo'daki en güçlü motordur.
 • X PAKETİ: Performans paketine ekleyin. Viraj alma dengesi için X-Sponsons ve dar bir yarış koltuğu, özel açılı ayak bölmeleri ve ayarlanabilir X-direksiyon özellikli yenilikçi ErgoLock Sistemimizle, siz ve makine bir oluyorsunuz.
 • BAŞLANGIÇ KONTROLLÜ VARIABLE TRIM SİSTEMİ: Sürücü tercihine, su koşullarına ve yolcu sayısına bağlı olarak hassas ayarlanmış taşıma için gidon üzerindeki Değişken Trim Sistemine (VTS) hızlıca erişin. Ayrıca, mükemmel kontrol edilen hızlanma sağlamak için gidonla etkinleştirilmiş bir çalıştırma kontrolü.
 • BLUETOOTH SES SİSTEMİ: Endüstrinin ilk tam entegre su geçirmez Ses Sistemi, 100 watt'lık toplam sistem gücü, tam su geçirmezlik performansı, Bluetooth bağlantısı ve mükemmel şarkıların her zaman açık olmasını sağlamak için harici çalma kontrolleri ile eğlenceyi istediğiniz yere götürmeye devam edecek güverte.
 • AKILLI FREN VE TERS (iBR): ABD Sahil Güvenlik Görevlisi tarafından tekne güvenliğini arttırdığı ve şimdi üçüncü neslinde tanınan iBR sistemi daha erken durmanızı sağlar. İki el gidonun üzerinde iken, sürücüler düşük hızlarda stabil, endişesiz manevralar için ileri, nötr ve geri hareket edebilir.
 • 7.6 "GENİŞ DİJİTAL EKRAN: Tamamen yeni 7.6" geniş dijital ekran, sürücülere modlar arasında geçiş yaparken ve araç bilgilerini bulma konusunda gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunar. Ayrıca, her ışıkta yüksek görünürlük sağlayan otomatik karartma özelliğine sahiptir. Büyük dijital sayılar ve harflerin yanı sıra daha geniş ekran alanı, sürüş sırasında daha iyi görünürlük sağlar.
 • KAPALI DÖNGÜSÜ SOĞUTMA SİSTEMİ: Bu teknoloji, daha fazla güvenilirlik ve iç rahatlığı için aşındırıcı tuzlu suların ve motora zarar veren kalıntıların motora girmesini önler.
 • Ayrıca: iControl®, ECO® Modu, Ergolock ™ Sistemi, Trim Sekmeleri, Yüksek Performanslı VTS ™ (Değişken Trim Sistemi), Başlatma Kontrolü, Kayak Çekme Gözü, RF DESS ™ Anahtarı, Doğrudan Erişim, Ön Depolama, Su Geçirmez Telefon Kutusu Bölmesi , LinQ ™ Ek Sistemi, BRP Audio-Premium (İsteğe Bağlı), Geniş Açılı Aynalar, Avuç İçi Dayanağı ile El Çantası, Ayak Halıları, Büyük Yüzme Platformu, Eğimli Direksiyon

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.