SPARK TRİXX 2UP 90 HP İBR + SES SİSTEMİ(OPSİYONEL)

10.950,00 €

Detaylı Açıklama

GENEL BİLGİ

Üretici firma
Sea-Doo
Model Yılı
2020
model
Spark Trixx 2up iBR + Ses Sistemi
Renk
EJDERHA KIRMIZI/MANTA YEŞİL

VÜCUT

Gövde malzemesi
karma
Gövde tipi
Diğer
Depolama
Torpido gözü - 0,42 ABD gal. (1,6 l)

BOYUTLAR

uzunluk
110 inç (279 cm)
Yükseklik
42,1 inç (107 cm)
Genişlik
46,4 inç (118 cm)
Ağırlık
Kuru - 428 lb (194 kg)

GÜÇ AKTARMA

Tahrik sistemi
iTC ™ (Akıllı Gaz Kelebeği Kontrolü) sistemi

ELEKTRİK

Enstrümantasyon
Kompakt gösterge - Hız göstergesi, RPM, VTS ™ ekranı, araç saati göstergesi, spor modu

MOTOR

Egzoz
D-Sea-BeI ™ sistemi
Yakıt tipi
87 oktan
Soğutma
Kapalı Çevrim Soğutma Sistemi (CLCS)
Motor
Rotax® 900 ACE ™
Beygir gücü
90 hp
deplasman
899 cc
Yakıt Kapasitesi
7,9 ABD gal. (30 l)
Yakıt sistemi
Doğal aspire

İŞLETME

Ağırlık kapasitesi
352 lb (160 kg)
oturma

2 kişilik kapasite

İnce koltuk

Emniyet kemeri

ÖZELLİKLERİ

 • TRIXX PAKETİ: Daha önce hiç olmadığı kadar deniz uçağınızla oynayın. Çünkü numaralar yapmak hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı.
 • GENİŞLETİLMİŞ ARALIĞI DEĞİŞKEN KESME SİSTEMİ: Bu özel Sea-Doo özelliği, burnunuzu ne kadar yükseğe kaldırabileceğinizi veya suya ne kadar derin gömerebildiğinizi abartmanızı sağlar. Bu da hileleri çekmek hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı.
 • ADIM DÜĞMELER: Kademe takozlar, farklı dik durma pozisyonlarında daha fazla denge ve güven sağlar. Bir profesyonel gibi hileci çıkarmayı kolaylaştırır.
 • AYARLANABİLİR RİSERLİ KULAKLIK: Direksiyonun ayarlanması deneyiminizi kişisel sürüş tarzınıza göre kişiselleştirmenizi sağlar. Çeşitli konumlar, su koşullarından bağımsız olarak su taşıtını kolayca yönetmek için daha fazla kaldıraç sunar.
 • BRP SES PORTATİF SİSTEMİ: Bu tamamen suya daldırılabilir ve çıkarılabilir ses sistemi ile müziğinizi suyun içinde, açık veya kapalı olarak dinleyin. Bluetooth Bağlantılı iki adet 25 Watt'lık hoparlöre sahip ve deniz taşıtınızın üzerinde kolay veya kapalı ayarlamalar yapmak için şarj edilebilir bir lityum pil ve kontrol pedine sahip.
 • AKILLI FREN VE TERS (iBR): Sea-Doo'ya özel olan iBR sistemi, daha fazla gönül rahatlığı için durmanızı sağlar ve daha fazla kontrol ve manevra kabiliyeti sunar. * İBR'siz modeller ile BRP iç testlerine dayanmaktadır.
 • POLYTEC MATERIAL: Bu sağlam malzeme, en yüksek performans ve verimi sağlamak için su taşıtının ağırlığını azaltır ve çoğu otomobille çekmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, renkli kalıplama, cam elyafından daha fazla çizilmeye karşı dayanıklı olmasını sağlar.
 • SPOR MODU: Rotax 900 ACE - 90 hp motor ile mevcut deniz taşıtınızdan en yüksek performansı elde etmenizi sağlayan en duyarlı mod.
 • KAPALI DÖNGÜSÜ SOĞUTMA SİSTEMİ: Bu teknoloji, daha fazla güvenilirlik ve iç rahatlığı için aşındırıcı tuzlu suların ve motora zarar veren kalıntıların motora girmesini önler.
 • ÖZEL RENKLENDİRME: Özel TRIXX ™ renklendirmesi.
 • Ayrıca: iControl®, VTS ™ (Değişken Trim Sistemi), ıslak kavrama tabanı, avuç içi dayanaklı tutma yeri ve çekme kancası.

Detaylı Bilgi Almak İçin Mesaj Atabilirsiniz.