YENİ EVİNRUDE G2'LER...

  • 22 Haziran 2019

YENİLİK VE PERFORMANSLA İLGİLİ GÜVEN
Orta menzilli dıştan takma motorlar için paradigmayı paramparça eden yeni modeller, üç silindirli bir powerhead doğrudan enjeksiyonlu ev barındırıyor. Yüksek kalitede çalışma kalitesi ve sessiz çalışma sunan 115 H.O., 140HP ve 150HP modelleri, tüm tekne sürme deneyimini geliştirir. Karşılaştırılabilir dört zamanlı motorlardan daha düşük RPM'lerde daha fazla tork ve yakıt verimi ile, yeni E-TEC G2 modelleri, tekne sahiplerine gerektiğinde daha fazla seyir kabiliyeti ve daha fazla güç sağlar. Heyecan verici performansın yanı sıra, tüm E-TEC G2 motorları dünya çapındaki emisyonlara uyumludur ve devreye girme süresi olmayan, beş yıl veya 500 saat boyunca bayi tarafından planlanan bakım yok, beş yıllık fabrika destekli servis kapsamı ve hiçbir zaman motor yağı değişmez.
BRP Denizcilik Grubu Başkanı Tracy Crocker, “Evinrude inovasyonunun mirasını 2019'da ve geleceğe doğru sürdürmekten gurur duyuyoruz” dedi. “E-TEC gelişmelerini, piyasadaki en popüler dıştan takma boyutlardan bazıları olan 115 HO, 140HP ve 150HP modellerine getirerek, her Evinrude sahibine güven veren yenilik ve performansın zirvesini bir kez daha sunuyoruz. hayatlarını su üzerinde sürdürdükleri gibi ”dedi.
Evinrude şimdi dijital vardiya ve gaz kelebeği, iTrim kontrol sistemi, dijital enstrümantasyon, özel renk panelleri ve isteğe bağlı iSteer dinamik hidrolik direksiyon gibi 115 HO'lu dıştan takmalı motorlara sahiptir. 300 beygir gücü. Evinrude ayrıca 2020 ürün yılı için yeni bir görünüm ve his kattı. Tüm E-TEC G2 motorları yeni premium grafiklere sahip olacak ve sahiplerine beyaz veya kayrak gri çerçeve ve iki yeni pervane seçeneği sunacak. Ek olarak, 115 H.O. 140 model, birinci sınıf kontroller ve göstergelerin yanı sıra, dokunmatik troll ve trim anahtarlarına sahip bir dümen seçeneği, temel teşhis için LED'ler ve harici gösterge ve aksesuarlarla entegrasyon için NMEA 2000 bağlantısı ile satışa sunulacak.
Evinrude’nin motor gücü olan 25HP ila 300 HP arasında müşterilere çok çeşitli uygulamalarda üstün değer sunar ve dünya çapında yetkili Evinrude bayilerinde bulabilirsiniz.
Evinrude hakkında:
BRP Marine Group'un bir parçası olan Evinrude, dıştan takma deniz motorları konusunda dünya çapında bir üreticidir. Bir inovasyon modeli olan Evinrude, 1909'da ticari olarak piyasada ilk kullanılabilen dıştan takma motorunu geliştirdi. 110 yıllık inovasyonu kutlayan Evinrude, 25 ila 300 HP arasındaki motor yelpazesi, müşterilere tüm küresel emisyon standartlarını karşılarken, tüm uygulamalarda üstün değer sunar. Motorlar dünya çapında yetkili Evinrude bayilerinde bulunmaktadır.