YENİ SMART-SHOX MAVERİCK X3 DS TURBO R

  • 20 Ağustos 2020

KENDİ KURALLARINA GÖRE SÜRÜŞLER

Maverick X3 her şeyi değiştirdi - şimdi herhangi bir arazide eşsiz hız için bir Can-Am'a takılan en gelişmiş süspansiyonla daha da ileri gidiyor. Bu yüzden liderlik ediyoruz.

BEKLENMEYENİ BEKLİYOR

Maverick X3 her şeyi değiştirdi - şimdi bir Can-Am'a takılan en gelişmiş süspansiyonla daha da ileriye gidiyor. Yarı aktif Smart-Shox süspansiyon, her türlü arazide benzersiz bir hızla hem sıkıştırmaya hem de geri tepmeye tepki verir.

 AKILLI SENSÖRLER VE ENDÜSTRİNİN EN HIZLI VALF REAKSİYONU

 Smart-Shox, endüstrinin en hızlı askıya alma süresini sağlar. Smart-Shox, hem sıkıştırma hem de geri tepmeye etki ederek saniyede 200 defaya kadar kendi kendini ayarlar. Ve 17 milisaniyede tam yumuşaktan tam sertliğe.

KANITLANMIŞ GÜVENİLİRLİK VE SAĞLAMLIK

Dünya zorlu - bununla başa çıkabiliriz. Rekor kıran zaferler ve binlerce millik arazi sürüşü boyunca, sürücü topluluğumuz Maverick X3'ün zamanının ne kadar ilerisinde olduğunu her gün kanıtlıyor.

DAHA FAZLA SÜRÜCÜ GÜVENİ, DAHA AZ YORGUNLUK VE BİLEŞENLER ÜZERİNDE DAHA AZ ZORLANMA İÇİN TÜM GÜN KONFOR

Smart-Shox, hem sürücü girdilerine hem de araziye neredeyse anında yanıt vererek, frenleme altında dalışı, hızlanma altında çömelmeyi azaltır ve düz bir viraj tutumunu korur.

KENDİ AKILLI BİR SÜRÜŞ CANAVARI

9 SENSÖR, SANİYEDE 200 AYARLAMA - 1 UNUTULMAZ SÜRÜŞ

Smart-Shox, saniyede 200'e kadar şok valf ayarı yapabilen bir bilgisayara gerçek zamanlı veri besleyen 9 sensörle donatılmıştır. Ve sadece 17 milisaniyede tam sert ila tam yumuşak.

HIZLI BİR AİLE

ÖRNEĞE GÖRE ÖNCÜ

Herkes bir kez off-road'a çıkabilir. Ancak her hafta sonu Maverick X3 ailesi, başına buyruk yaşamaya cesaret edenler için off-road maceralarının bir sonraki bölümünü yazıyor. Var mısın?

LASTİKLERİNİZİN KUMA GÖMÜLMESİNİ SAĞLAYAN SABİT AYARLAMALAR

İşin sırrı şudur: zemin yüzeyinin daha iyi haritalanması ve tekerlek pozisyonunun, hızının ve ivmesinin sürekli izlenmesi; Smart-Shox, olağanüstü çekiş için bir lastiğin toprakla temasını en üst düzeye çıkarabilir.

ŞİDDETLİ SALINIMLARI OTOMATİK OLARAK AZALTAN ÜÇ MOD

Sürücüler için süspansiyon teknolojisi, sürücüler için: Smart-Shox tepkisini uyarlamak için Comfort, Sport ve Sport + arasından seçim yapın.

YUVARLANMAYI, YUNUSLAMAYI ORTADAN KALDIRIN VE TAMAMEN DALIN

Rulonuzu bilin: Smart-Shox, Maverick X3'ün virajlarda düz durmasını sağlayarak her sürücüye en zorlu arazide veya en agresif manevralarda daha fazla güven ve daha tutarlı yol tutuşu sağlar.

SMART-SHOX, SERTLİĞİ ANINDA OTOMATİK OLARAK AYARLAR

Hız ve konfor, hepsi bir arada — Smart-Shox, yoldan çıktığınızda güven için hem aşağıdan dışa hem de yukarıdan aşağıya koruma sağlar.

 

BİZİ ÜST ÜSTE 3 YIL DAKAR'DA PODYUMA ÇIKARTTI ŞİMDİ SIRA SİZDE...

 

 

 

 

 

 
 

BİZİ 3 YIL ÜST ÜSTE DAKAR'DA PODYUMA ÇIKARDI. ŞİMDİ LİDERLİK ETME SIRASI SİZDE.
BİZİ 3 YIL ÜST ÜSTE DAKAR'DA PODYUMA ÇIKARDI. ŞİMDİ LİDERLİK ETME SIRASI SİZDE.
BİZİ 3 YIL ÜST ÜSTE DAKAR'DA PODYUMA ÇIKARDI. ŞİMDİ LİDERLİK ETME SIRASI SİZDE.