Tohatsu

ABD'deki şubemiz olan Tohatsu America Corp., dıştan takma motorlar için ilk denizcilik sektörü Müşteri Memnuniyeti Endeksi (CSI) Ödülünü aldı. Prestijli CSI Ödülü'nü alan Ulusal Deniz Ürünleri Birliği (NMMA), Tohatsu'yu dıştan takma motorlarda müşteri memnuniyeti konusundaki mükemmelliklerinden dolayı kabul etti. CSI ödülü, Miami International Boat Show'da NMMA Başkanı Thom Dammrich tarafından verildi.

Tohatsu'nun odağı, müşterilerin ihtiyaçlarını ve dıştan takmalara yönelik görüşlerini tespit etmektir. Ulusal Satış Müdürü Kurt Gardner, "Sürekli geri bildirim, tüketicilerimizin ihtiyaçlarını onaylamak için bir fırsat oldu" dedi. “Bize sunulan bilgilerle, ülke genelindeki müşteri geri bildirimlerini kullanmayı ve bu öngörüleri dünyadaki tüm Tohatsu distribütörleri ile paylaşmayı planlıyoruz”. 


NMMA Deniz Endüstrisi CSI Ödülü, bağımsız olarak ölçülen müşteri anketlerini kullanarak aktif olarak yüzde 90 veya daha yüksek bir müşteri memnuniyeti derecesi ölçen ve elde eden ve müşterilerine daha iyi hizmet vermek için sürekli iyileştirme izleyen motor üreticilerini onurlandırmak için kuruldu. Jim Morgenthaler, "Sadece ürünümüz için değil, müşterilerimiz tarafından bayilerimizin memnuniyeti için de tanınmak bir onurdur. Gelecekteki memnuniyet için gayret göstermeye devam edeceğiz ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlere dayanarak ürünümüzü iyileştirmeye devam edeceğiz" dedi. Tohatsu America Corporation Başkan Yardımcısı. 

Posted in Genel